Audito komitetas – ilgalaikei bendrovės vertei kurti

Audito komitetas – ilgalaikei bendrovės vertei kurti

Baltic Institute of Corporate Governance (BICG) ir Vidaus auditorių asociacija (VAA) kviečia savo narius bei nepriklausomus valdybų ir stebėtojų̨ tarybų̨ narius į seminarą tema „Audito komitetų veikla: geroji praktika Lietuvoje ir kitose Europos šalyse, kuriant ilgalaikę vertę“.

Diskusijos metu aptarsime, kokia Audito komitetų padėtis Lietuvoje ir kitose Europos šalyse viešajame sektoriuje/viešojo intereso įmonėse? Kokios yra Audito komitetų pagrindinės funkcijos ir vaidmuo, stiprinant organizacijos kontrolę ir rizikų valdymą? Kokios svarbiausios Audito komitetų aptariamos temos? Ko reikia, kad Audito komitetai veiktų efektyviai? Kaip Audito komitetas gali sukurti papildomą pridėtinę vertę įmonei? Savininko, valdybos pirmininko ir profesionalių auditorių lūkesčiai, įžvalgos bei praktiniai patarimai.

Laikas: 2019 m. lapkričio 28 d. 15:00-17:30 val.    /     Vieta: Saltoniškių 7A, Vilnius; 1 a. (Telia, AB)

DARBOTVARKĖ:

15:00 Dalyvių registracija, kava

15:15 Įžanga

Rytis Ambrazevičius, Prezidentas, BICG

Ina Lukošienė, Valdybos pirmininkė, VAA

15:30 Audito komitetų veikla Europos viešojo sektoriaus įmonėse: įvairių šalių praktika, naudos ir barjerai vertei kurti

Melvyn Neate, Viešojo sektoriaus komiteto pirmininkas, Europos Vidaus auditorių institutų konfederacija (https://www.eciia.eu/the-public-sector-committee/).

16:00 Diskusija apie Audito komitetų kuriamą vertę

Diskusijos dalyviai:

  • Darius Matusevičius, Vidaus audito ir kontrolės metodologijos grupės vadovas, LR Finansų ministerija;
  • Rokas Masiulis, buvęs AB „Klaipėdos nafta“ vadovas, auditorius ir energetikos bei susisiekimo ministras;
  • Edvinas Žukauskas, KPMG Baltics Audito direktorius;
  • Gediminas Almantas, EPSO-G valdybos pirmininkas, Oro navigacijos valdybos narys ir Audito komiteto pirmininkas, buvęs Oro uostų vadovas ir valdybos narys.

Moderatorė: Laura Garbenčiūtė-Bakienė, Nepriklausoma Audito komitetų narė.

17:30 Pabaiga

Dalyvavimas nemokamas, bet registracija būtina, nes vietų skaičius ribotas. Dalyviai registruojami iki 2019 m. lapkričio 21 d. Registracija vykdoma čia.

Pasidalinti