Kviečiame registruotis į ASD tema „IT ir kibernetinės saugos auditų automatizavimas. Nasdaq – kaip mes tai įgyvendinome!“

Kviečiame registruotis į ASD tema „IT ir kibernetinės saugos auditų automatizavimas. Nasdaq – kaip mes tai įgyvendinome!“

Kviečiame registruotis į tarptautinių praktikų iniciatyvos apvalaus stalo diskusiją!

Nasdaq – didžiausia vertybinių popierių prekybos technologijų, vertybinių popierių kotiravimo ir informacijos paslaugų tiekėja visuose šešiuose žemynuose. Nasdaq paslaugų portfelyje – diversifikuoti sprendimai, leidžiantys klientams planuoti ir optimizuoti verslą, įgyvendinti verslo vizijas. Nasdaq technologijos – nepamainomas skaidrumą ir supratimą šiuolaikinėse pasaulio kapitalo rinkose užtikrinantis instrumentas. Nasdaq – tai pirmoji elektroninė vertybinių popierių birža pasaulyje, šiuo metu 50 šalių valdanti 90 biržų, kuriose sudaromas maždaug vienas iš dešimties vertybinių popierių sandorių pasaulyje. Nasdaq kotiruojama daugiau kaip 3800 bendrovių, kurių rinkos kapitalizacija viršija 11 trilijonų JAV dolerių, Nasdaq paslaugomis naudojasi beveik 18 000 verslo klientų. Kompanija šiemet šventė savo 50 metų jubiliejų!

„Nasdaq Vilnius Services“ Vilniuje pradėjo veikti 2015 metų pradžioje. Tai yra Nasdaq Technologijų ir verslo kompetencijų centras, kuriame dirba informacinių technologijų, vertybinių popierių biržų prekybos, apskaitos ir atsiskaitymų operacijų, finansų apskaitos ir valdymo, multimedijos, kibernetinio saugumo ir kitų sričių profesionalai, teikiantys paslaugas Nasdaq grupės įmonėms bei klientams Europoje, JAV ir Azijoje.

Iki susitikimo kviečiame susipažinkite su keliais trumpais Nasdaq video pristatymais:

Rewrite Tomorrow – No End Card

Rewrite Tomorrow

Patirtimi dalinsis Nasdaq IT audito direktorius Linas Laucius:

15+ metų darbo patirtis IT ir Kibernetinės saugos srityse. Pastaruosius penkerius metus dirba kompanijoje Nasdaq, kurioje atlieka IT ir informacinės saugos auditus. Ankstesnė patirtis Lietuvos Valstybiniame sektoriuje bei tarptautinėse kompanijose CSC (dabar DXC.technology) ir Western Union.

ISACA narys, sertifikuotas IT auditorius, Informacinės saugos valdymo ir Informacinių sistemų rizikos valdymo profesionalas (CISA, CISM, CRISC).

Diskusijos metu Linas Laucius pasidalins Nasdaq patirtimi apie IT ir kibernetinės saugos auditų automatizavimą bei tęstinį auditavimą (angl. Continuous automated auditing). Apžvelgs  kompanijos Nasdaq kelią automatizuoto tęstinio auditavimo link. Na ir žinoma, padiskutuosime su kokiais iššūkiais tenka susidurti IT auditų automatizavime, aptarsime kokių klaidų reikėtų vengti ir kaip spręsti kylančius  iššūkius.

Laikas: 2022 m. kovo 29 d. 10:00 val.

Trukmė: ~2 val.

Susitikimo vieta: nuotolinis renginys per Zoom platformą. Prisijungimo nuorodą atsiųsime Jums el. paštu, kuriuo registruositės į renginį.

Susitikimo programa:

1. Nuolatinio automatizuoto audito idėja (angl. Continuous automated auditing)
2. Nasdaq vidaus audito komandos kelias nuo idėjos iki realizacijos
3. Praktiniai pavyzdžiai
4. Klaidos mūsų kelyje ir idėjos Jums

Suteikiami 2 CPE.

Kontaktai:

Gintarė Saržickienė tel. 862233193

Registracija

Pasidalinti