CIA mokymosi medžiaga

Tarptautinis vidaus auditorių institutas 2020 m. lapkričio mėn. išleido Versiją Nr. 7 ir kviečia įsigyti interaktyvią mokymų medžiagą savarankiškai pasiruošti CIA (Certified Internal Auditor) sertifikato egzaminui.

Mokymų medžiaga suderinta su egzamino turiniu, kuris pradėtas naudoti nuo 2019 m. sausio 1 d. Joje pateikta 500 naujų testo klausimų, kurie tiesiogiai yra susieti su atitinkamomis teorijos dalimis, kurių iš viso yra trys:

  • 1 dalis. Vidaus audito pagrindai
  • 2 dalis. Vidaus audito praktika
  • 3 dalis. Verslo išmanymas vidaus auditoriui.

Mokymų medžiagą galite parsisiųsti į savo asmeninę skaityklę arba skaityti internete. Interaktyvūs internetiniai mokymosi įrankiai pritaikyti ir mobiliesiems įrenginiams. Jie padės susikurti personalizuotą mokymosi planą, pasitikrinti žinias apie kiekvieną iš CIA sertifikato egzamino temą, sekti pažangą ir galutinai pasiruošti CIA sertifikato egzaminui.

Pilnos apimties (3 dalių) medžiaga prieinama internetu 2 (dvejus) metus nuo įsigijimo, o įsigijus atskiras medžiagos dalis, prieinamumas trumpėja iki 1 (vienerių) metų.

Mokymų medžiaga yra anglų kalba ir pritaikyta naudotis tik per elektronines priemones, todėl galimybės atsispausdinti nebus.

 

Vidaus auditorių asociacijos nariams yra taikoma speciali kaina:

  • 1 (vienos) dalies kaina yra 195 eur 
  • 3 (trijų) dalių rinkinio kaina yra 540 eur

Svarbu! Kaina gali keistis, ženkliai pasikeitus USD valiutos kursui. Spausdinta medžiaga nėra siunčiama.  

Norėdami įsigyti mokymų medžiagą, užpildykite žemiau esančią užsakymo poreikio anketą.

Poreikis registruojamas iki 2024 m. gegužės 31 d.

Daugiau informacijos – https://global.theiia.org/certification/CIA-Certification/Pages/CIA-Certification.aspx arba https://www.learncia.com/

Jei turite klausimų, rašykite – administravimas@vaa.lt.

In filling out the registration form, I agree that my data will be used to send information related to the order.
IIA: https://vaa.lt/privatumo-politika/