Vidaus auditorių asociacijos nariai lankėsi AB Vilniaus šilumos tinkluose

Vidaus auditorių asociacijos nariai lankėsi AB Vilniaus šilumos tinkluose

AB „Vilniaus šilumos tinklai“ 2019 m. sausio 31 d. suorganizavo priėmimą Vidaus auditorių asociacijos nariams, kurio metu buvo pristatyta Bendrovės veikla, vidaus audito veikla, aptarti vidaus audito tikslai, siekiai, kontrolės procesų veiksmingumas, pasidalinta patirtimi apie vidaus audito procesų automatizavimą, robotizavimą, bendradarbiavimą su kitais Bendrovės padaliniais vykdant planinius, neplaninius auditus, patikrinimus, komunikaciją su audituojamaisiais subjektais. Po veiklos pristatymo vyko ekskursija Vilniaus termofikacinėje elektrinėje Nr. 2.

Gauti atsiliepimai apie įvykusį susitikimą:

Rasa K.: „Dėkoju už iniciatyvą, geranoriškumą pasidalinant savo patirtimi, nuostabų ir šiltą priėmimą ir naudingai praleistą laiką, o tokio bendradarbiavimo su kolegomis belieka tik pavydėti. Šaunuoliai!!! Šis susitikimas leido ne tik susipažinti su kitų vidaus auditorių praktika, bet ir labiau pažinti pačius kolegas! Sėkmės darbuose”.

Tomas S.: „Dėkoju Jums už įdomų, naudingą ir puikiai organizuotą renginį”.

Laura G. B.: „Gintare – ačiū labai tau ir tavo kolegoms už šiandienos vizitą. Buvo tikrai šiltas priėmimas ir labai naudinga išgirsti apie jūsų daromą progresą tokioje svarbioje Vilniui Įmonėje. Linkiu stiprybės, energijos ir toliau stiprinant Bendrovės kontroles ir rizikų valdymą“.

Eglė V.: „Labai ačiū už tokį puikų pristatymą. Gaila negalėjau sudalyvauti ekskursijoje, tačiau tikiu, kad ji nenustelbė pristatymo apie organizaciją, vidaus audito ir rizikų valdymo veiklą“.

Džiaugiamės, jog ši idėja bei iniciatyva sulaukė didelio Vidaus auditorių asociacijos narių susidomėjimo, tai tik dar kartą įrodo, kad vidaus auditoriai nori komunikuoti, bendradarbiauti ir dalintis gerosiomis praktikomis. Iki kitų susitikimų!

Pasidalinti