Kviečiame VAA narius įsitraukti į virtualius susitikimus bendrovėse!

Kviečiame VAA narius įsitraukti į virtualius susitikimus bendrovėse!

Mieli Vidaus audito asociacijos nariai,

tikime, kad dauguma iš jūsų yra išsiilgę bendravimo ir tarpusavio komunikacijos, todėl asociacijos valdyba siūlo ir kviečia visus VAA narius surengti ir aktyviai dalyvauti virtualiuose susitikimuose bendrovėse.

Džiugi žinia, jog už virtualius susitikimus bendrovėse yra galimybė gauti iki 4 CPE.

Galimi du variantai:

I variantas II variantas

Popietinis virtualus turas Jūsų bendrovėje, kurio metu VAA narius supažindinsite su Jūsų bendrovės, kurioje dirbate, veikla, jos specifika bei vidaus audito funkcija. Kadangi šis susitikimas yra „Kavos pertraukėlės“ formos, t. y. laisvesnio formato, už jį CPE nebus suteikiami.

Susitikimas Jūsų bendrovėje, kurio metu VAA narius supažindinsite su Jūsų bendrovės, kurioje dirbate, veikla, jos specifika bei detaliau pristatysite vidaus audito funkciją ir jos išskirtinumus. Norint bei siekiant už pristatymą gauti 4 CPE, reikės pristatymo medžiagą suderinti su VAA Valdyba.

Susidomėjote? Manote, jog bendrovė, kurioje dirbate, turi visas galimybes surengti virtualų turą? Norite supažindinti VAA narius su bendrovės vidaus audito skyriumi? Jei susidomėjote šia iniciatyva susisiekite iki 2020-10-23 su Gintare Saržickiene el. paštu gintare.sarzickiene@vaa.lt arba telefonu Nr. +370 622 33193.

Sekite naujienas! Greitu metu VAA puslapyje pasirodys registracija į pirmąjį tokio formato virtualų susitikimą Lietuvos geležinkeliuose (LTG)! Ačiū už parodytą proaktyvumą Lietuvos geležinkelių (LTG) audito komandai.

Nuoširdžiai jūsų,

VAA valdyba

Pasidalinti