2022 Kovas

29Kovas10:0012:00ASD: Tarptautinė praktika. „IT ir kibernetinės saugos auditų automatizavimas. Nasdaq – kaip mes tai įgyvendinome!“10:00 - 12:00 Nuotolinis renginys - Zoom platformaRenginiai:Apvalaus stalo diskusijos

Laikas / Time

(Antradienis) 10:00 - 12:00

Vieta / Location

Nuotolinis renginys - Zoom platforma

Nuotolinis renginys - Zoom platforma

Organizatorius

Vidaus auditorių asociacija

Apie renginį / About Event

Kviečiame registruotis į tarptautinių praktikų apvalaus stalo diskusiją IT ir kibernetinės saugos auditų automatizavimo tema.

Nasdaq – didžiausia vertybinių popierių prekybos technologijų, vertybinių popierių kotiravimo ir informacijos paslaugų tiekėja visuose šešiuose žemynuose. Nasdaq paslaugų portfelyje – diversifikuoti sprendimai, leidžiantys klientams planuoti ir optimizuoti verslą, įgyvendinti verslo vizijas. Nasdaq technologijos – nepamainomas skaidrumą ir supratimą šiuolaikinėse pasaulio kapitalo rinkose užtikrinantis instrumentas. Nasdaq – tai pirmoji elektroninė vertybinių popierių birža pasaulyje, šiuo metu 50 šalių valdanti 90 biržų, kuriose sudaromas maždaug vienas iš dešimties vertybinių popierių sandorių pasaulyje. Nasdaq kotiruojama daugiau kaip 3800 bendrovių, kurių rinkos kapitalizacija viršija 11 trilijonų JAV dolerių, Nasdaq paslaugomis naudojasi beveik 18 000 verslo klientų. Kompanija šiemet šventė savo 50 metų jubiliejų!

„Nasdaq Vilnius Services“ Vilniuje pradėjo veikti 2015 metų pradžioje. Tai yra Nasdaq Technologijų ir verslo kompetencijų centras, kuriame dirba informacinių technologijų, vertybinių popierių biržų prekybos, apskaitos ir atsiskaitymų operacijų, finansų apskaitos ir valdymo, multimedijos, kibernetinio saugumo ir kitų sričių profesionalai, teikiantys paslaugas Nasdaq grupės įmonėms bei klientams Europoje, JAV ir Azijoje.

Iki susitikimo kviečiame susipažinkite su trumpu Nasdaq video pristatymu:
https://www.nasdaq.com/videos/rewrite-tomorrow-no-end-card
https://www.nasdaq.com/rewritetomorrow/#/

 

Patirtimi dalinsis Nasdaq IT audito direktorius Linas Laucius.

15+ metų darbo patirtis IT ir Kibernetinės saugos srityse.  Pastaruosius  penkerius  metus dirba kompanijoje Nasdaq, kurioje atlieka IT ir informacinės saugos auditus. Ankstesnė patirtis Lietuvos Valstybiniame sektoriuje bei tarptautinėse kompanijose CSC (dabar DXC.technology) ir Western Union.

Linas Laucius yra ISACA  narys, sertifikuotas IT auditorius, Informacinės saugos  valdymo ir Informacinių sistemų rizikos valdymo profesionalas (CISA, CISM, CRISC).

Diskusijos metu Linas Laucius pasidalins Nasdaq patirtimi apie IT ir kibernetinės saugos auditų automatizavimą bei tęstinį auditavimą (angl. Continuous automated auditing). Apžvelgs  kompanijos Nasdaq kelią automatizuoto tęstinio auditavimo link. Na ir žinoma, padiskutuosime su kokiais iššūkiais tenka susidurti IT auditų automatizavime, aptarsime kokių klaidų reikėtų vengti ir kaip spręsti kylančius  iššūkius.

 

Laikas: 2022 m. kovo 29 d. 10:00 val.

Trukmė: ~2 val.

Susitikimo vieta: nuotolinis renginys per Zoom platformą. Prisijungimo nuorodą atsiųsime Jums el. paštu, kuriuo registruositės į renginį.

 

Susitikimo programa:

1. Nuolatinio automatizuoto audito idėja (angl. Continuous automated auditing)
2. Nasdaq vidaus audito komandos kelias nuo idėjos iki realizacijos
3. Praktiniai pavyzdžiai
4. Klaidos mūsų kelyje ir idėjos Jums

Suteikiami 2 CPE.

 

Kontaktai:

Jei kiltų klausimų, skambinkite renginio organizatorei Gintarei Saržickienei tel. +370 622 33193.

Registracijos forma

Registracija vyksta iki 2022 kovo 27 d. imtinai.

X