Vidaus kontrolės vertinimo įrankis

Vidaus kontrolės vertinimo įrankis

Mieli VAA nariai,

Dalijamės viešo sektoriaus vidaus kontrolės sistemos analizės įrankiu, metodika ir dažnai užduodamais klausimais. Ši metodinė pagalba gali jums padėti atliekant 2023 m. vertinimus ir ruošiant metinę vidaus audito ataskaitą. 

Nuoširdžiai dėkojame Doritai Visalgienei https://www.linkedin.com/in/dorita-visalgien, kuri sukūrė šį įrankį ir metodiką ir pasidalijo su visa vidaus auditorių bendruomene. 

Tikimės, kad Doritos pavyzdys paskatins ir kitus VAA narius dalintis savo sukurtais įrankiais ir gerosiomis praktikomis – taip augs mūsų visų vidaus auditų kokybė!

Dėkojame kelių savanorių grupei, ir ypač Astai Navickienei, kurie pateikė savo komentarus ir pasiūlymus šios metodinės pagalbos tobulinimui.

Taip pat dėkojame Laurai Garbenčiūtei – Bakienei https://www.linkedin.com/in/lauragarbenciutebakiene/ už puikų projekto koordinavimą ir sėkmingą jo užbaigimą.

Kviečiame iki sausio 31 d. registruotis savanorius, kurie norėtų paruošti panašius įrankius finansų ir/ar privačiam sektoriams el. paštu – administravimas@vaa.lt .

Nuoroda į įrankius

Geriausi linkėjimai,

VAA valdyba

Pasidalinti