VAA paskaita KTU studentams

2019 metų gruodžio 2 dieną Vidaus auditorių asociacija (toliau – VAA) pravedė paskaitą Kauno technologijų universiteto studentams tema „Vidaus audito profesinės aktualijos Lietuvoje ir tarptautiniu mastu“, taip toliau tęsiant VAA šviečiamąją veiklą, kurios tikslas –  skatinti studentų domėjimąsi vidaus auditoriaus profesija bei plačiau pristatyti vidaus auditoriaus darbo specifiką. Paskaitoje buvo akcentuojama ne tik Tarptautinių vidaus audito profesinės praktikos standartų svarba, bet taip pat dalinamasi gerąja praktika. Paskaitos lektorės – VAA valdybos narė, Mokymų ir renginių komiteto pirmininkė bei Partnerystės ir bendradarbiavimo komiteto narė Nomeda Patackienė bei VAA Partnerystės ir bendradarbiavimo komiteto narė Gintarė Saržickienė. Paskaitą padėjo suorganizuoti ir maloniai priėmė Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto, Apskaitos krypties antrosios studijų pakopos Apskaitos ir audito programos II kurso studentų Vidaus audito ir Audito modulių dėstytojas, prof. praktikas Borisas Seminogovas.

Pasibaigus pristatymui studentai pateikė klausimų apie vidaus kontrolę, rizikų valdymą, domėjosi kvalifikaciniais reikalavimais auditoriams bei prašė pateikti daugiau pavyzdžių iš audito praktikos.

VAA tikisi, jog šios paskaitos bus naudingos studentams, jau pasirinkusiems vidaus auditoriaus profesiją ir tiems, kurie dar tik svarsto ją rinktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X