VAA gimtadienio šventės atgarsiai

VAA gimtadienio šventės atgarsiai

Kolegos, VAA organizuotas liepos 31 d. gimtadienis praėjo ir paliko mums dar vieną gražų prisiminimą apie šią 2023 metų vasarą ir apie jaukų laiką, praleistą kartu plaukiant Nerimi laivu „Ryga“, užkandžiaujant ir klausantis asmens prekės ženklo ir organizacijos įvaizdžio kūrimo konsultantės – trenerės Alvydos Jasilionytės paskaitos.

Nors gamta nusprendė papokštauti ir atsiuntė mums renginio pradžiai tikrą liūtį, tačiau visi šventės dalyviai liko sausi.

Per trumpą šventei skirtą laiką šauniai pabendravome, dalinomės savo atostogų akimirkomis, profesinio gyvenimo naujienomis ir tiesiog grožėjomės mūsų Vilniumi. Tas laikas buvo toks smagus nes į šventę susirinkę vidaus auditorių bendruomenės nariai dosniai dovanojo vieni kitiems savo nuotaką, šypseną, gerą žodį. Paskaitos metu atskleistos efektyvaus bendravimo paslaptys padėjo suprasti, kaip elgtis renginiuose, kaip megzti naujus kontaktus ir palaikyti ryšį su žmonėmis, kaip tiesiog būti geru pašnekovu, kurį pamačius kitoje aplinkoje norėtųsi prieiti ir dar kartą pasikalbėti. Smagu bendrauti su pažįstamais, tačiau taip pat smagu ir vertinga pažįstamų ratą plėsti, nes kiekviena pažintis į mūsų gyvenimą atneša dar vieną patirtį, įspūdį ar net naują galimybę.

Dėkojame kolegoms, kurie atvyko į šventę ir sukūrė joje jaukią atmosferą. Nenusiminkite, jeigu nepavyko atvykti dabar – būtinai sudalyvaukite kitą kartą. :)

VAA valdyba

Pasidalinti