Mokymai pasiruošti CIA II egzaminui arba tolimesniam profesiniam tobulėjimui

Bendradarbiaudami su UAB „PricewaterhouseCoopers“, vėl į Lietuvą pakvietėme jų kolegę Janą Seguensovą iš Čekijos, kuri veda mokymus, siekiantiems pasiruošti „CIA II“ egzaminui.

Norime atkreipti dėmesį, kad mokymų metu galima įgyti naujų žinių ir įžvalgų tolimesniam profesiniam tobulėjimui, todėl į mokymus kviečiame ir kolegas, kurie dar neplanuoja laikyti egzaminų tarptautinio sertifikato įgijimui.

Pasiruošimas CIA II-ai daliai apima šias temas: vidaus audito funkcijos valdymas per strateginę bei operacinę vidaus audito rolę bei vidaus audito plano, pagrįsto rizikos vertinimu, sudarymas; individualių užduočių vykdymas nuo užduoties planavimo iki įvardintų pastebėjimų kontrolės; apgavysčių bei sukčiavimo rizika ir kontrolės formos (daugiau informacijos – https://na.theiia.org/certification/CIA-Certification/Pages/CIA-2013-Exam-Syllabus-Part-2.aspx).

Mokymų data: 2016 m. vasario 4 – 5 d. (preliminarus laikas – 8:30 – 17:00).

Mokymų vieta: Vilnius, A. Rotundo g. 1, viešbutis „Ratonda“.

Mokymų kaina: 220 EUR – VAA nariams; 270 EUR – ne VAA nariams.

Registracijos nuoroda – https://docs.google.com/forms/d/1l1mFOs3fCSZ2pUridlXZqZXzV1PpNbt4c-OPBt18w20/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link.  

Daugiau informacijos apie CIA sertifikatą – https://na.theiia.org/certification/CIA-Certification/Pages/CIA-Certification.aspx.

Detalesnę informaciją apie mokymus teikia Gintarė Krivickaitė, +370 685 28146.

 

VAA informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X