Gegužė – vidaus audito žinomumo mėnuo!

Požiūris į vidaus auditą, kaip į pagalbą, efektyvi komunikacija bei diskusijos apie tai, kaip tobulinti veiklą, nuolatinio grįžtamojo ryšio užtikrinimas – turbūt daugelio vidaus auditorių siekiamybė. Gegužės mėnuo – puiki proga kalbėti apie vidaus auditą, priminti jo privalumus, kuriamą naudą!

O kad gegužės mėnuo būtų linksmesnis, skelbiame Vidaus auditorių asociacijos nariams konkursą „Vidaus auditoriaus dienos nuotrauka ir linksmas posakis“. Iki 2019 m. gegužės 24 d. el. paštu info@vaa.lt siųskite nuotraukas iš vidaus auditorių gyvenimo, pridėkite linksmą posakį ar frazę, susijusį su vidaus auditu, parašykite savo vardus ir kokioje organizacijoje dirbate.

Gautas nuotraukas, posakius bei frazes, talpinsime VAA Facebook paskyroje ir kviesime visus išrinkti įdomiausias iš jų. Laimėtojus apdovanosime Vidaus auditorių asociacijos prizais! 

Ir tai dar ne viskas! Norime turėti daugiau progų kalbėtis apie vidaus auditą, ne tik virtualiai, tad kviečiame Vidaus auditorių asociacijos narius į iškylą Vilniuje ir Klaipėdoje.

Iškyla Klaipėdoje 2019 m. gegužės 15 d. (vietą ir laiką patikslinsime vėliau).

Iškyla Vilniuje 2019 m. gegužės 16 d. (ketvirtadienį) Sakurų parke 17:00 val.

Pasiimkite pledus, kavos, arbatos ir gerą nuotaiką, o skanėstais pasirūpinsime mes!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X