Asociacijos praktikai tęsia susitikimus universitetuose

Šių metų spalio mėnesį Mykolo Romerio bei Vilniaus universitetuose buvo tęsiama Vidaus auditorių asociacijos šviečiamoji veikla, kurios tikslas – paskatinti studentų domėjimąsi vidaus auditoriaus profesija bei plačiau pristatyti vidaus auditoriaus darbo specifiką, akcentuojant ne tik Tarptautinių vidaus audito profesinės praktikos standartų svarbą, bet taip pat dalinantis gerąja praktika. Paskaitose dalyvavo Apskaitos ir audito specializacijos bakalauro studentai (VU), Finansų valdymo programos II kurso ir Veiklos audito programos I kurso magistrantai (MRU), o savo patirtimi su jais dalinosi Vidaus auditorių asociacijos Valdybos narys bei Partnerystės ir bendradarbiavimo komiteto pirmininkas Tomas Radėnas bei šio komiteto narė Gintarė Saržickienė.

Už šią iniciatyvą Vidaus auditorių asociacija sulaukė palaikymo iš abiejų universitetų. VU dėstytoja, Apskaitos ir audito katedros jaunesnioji asistentė Daiva Raziūnienė po pristatymo teigė: „Labai džiaugiuosi ir dėkoju už tokią prasmingą iniciatyvą. Gintarė ir Tomas labai profesionaliai, dalykiškai ir turiningai pasakojo apie vidaus audito veiklos aktualijas. Didelis ačiū už visas pastangas, kurias dedate profesijos žinomumo labui ir bendradarbiavimui su akademine visuomene bei studentais“.

Pasak MRU magistrantūros studijų Veiklos audito programos vadovės doc. dr. Dalios Daujotaitės, „Įdomus seminaro turinys bei daug praktinių pavyzdžių sudomino studentus ir įtraukė į aktyvią diskusiją. Seminaras ne tik papildė studentams šios srities žinias, bet ir atskleidė šios profesijos subtilybes. Pasidalinimas savo srities naujovėmis ir įžvalgomis yra studentų visada laukiamas ir prisideda prie jų profesinio tobulėjimo“.

Vidaus auditorių asociacijos valdybos pirmininkės Inos Lukošienės nuomone, jaunajai auditorių kartai svarbu atskleisti šio darbo specifiką, galimas praktines situacijas ir sprendimo būdus, atsakyti į jiems rūpimus klausimus, kad studentai pajaustų teorinių žinių pritaikomumą. Tad asociacija ir toliau ketina palaikyti šią švietėjišką veiklą.

Iki susitikimų kituose Lietuvos universitetuose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X