Apvalaus stalo diskusija “Rizikos vertinimas” pavyko puikiai!

2015 m. gruodžio 10 d. VAA nariai rinkosi į apvalaus stalo diskusiją tema „Rizikos vertinimas“.

Šį kartą savo patirtimi ir profesinėmis įžvalgomis dalinosi AL Holdingo Alma Littera įmonių grupės vidaus auditorė Ina Valužienė. Pranešėja ne vieną kolegą įkvėpė pamąstymui apie savo darbo tobulinimą. Diskusijos metu aptarti ne tik rizikos vertinimo klausimai. Pateikti darbo praktikos pavyzdžiai suteikė impulso dalyviams siekti išbandyti ir naujus bendravimo su audituojamaisiais būdus, kurie pradžioje galėję atrodyti kaip nesėkmingi bandymai, vis tik vėliau išsivystė į ilgalaikio bendradarbiavimo praktiką. Tikimės, kad šio susitikimo nuoširdus ir naudingas pasidalinimas patirtimi bus pavyzdžiu bei sėkmingai plėtosis ir kituose VAA narių susitikimuose.

https://ci6.googleusercontent.com/proxy/RnNZfQn2o2xpggJQqefCOervMbPIci5mujDPJnvl43kv6Rtxjyh5gHN_JKVzeU-aaGz3pePFgxfoAAtZJZNx8mveVTc-11j98EfuAJVcumUenA=s0-d-e1-ft#https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gifDėkojame LR Valstybės kontrolei už jų indėlį, kad galėtų įvykti VAA narių susibūrimai.

Kviečiame ir kitų miestų vidaus auditorius dalyvauti ir rengti apvalaus stalo diskusijas – susitikimus! Pasirūpinsime, kad pranešėjai suplanuotų vizitus iki pasirinkto miesto.

 

VAA informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X