Susitikimas AB „Eglės sanatorija“, Birštone

Susitikimas AB „Eglės sanatorija“, Birštone

Pristatymas:

Šis susitikimas suteiks VAA nariams galimybę susipažinti su vidaus medicininio audito veiklos specifika. Po susitikimo žinosime, koks yra vidaus medicininių auditorių profesinis gyvenimas, kokių kompetencijų reikia medicinos vidaus auditoriams, kuo ypatinga jų veikla. Be to, tai yra puiki vieta atsipalaiduoti ir trumpam pamiršti rūpesčius.

Programa:

Susitikimas prie Eglės sanatorijos Birštone pagrindinio įėjimo 14.00 val. Atvykstama savo transportu.

Ekskursija po Eglės sanatoriją, kurios metu sanatorijos darbuotojai papasakos apie jos veiklą Birštone. Aplankysime biuvetę, paragausime natūralaus mineralinio vandens, aptarsime jo gydomąsias savybes. Eisime iš korpuso į korpusą aplankydami medicinos punktus, Saulės terasą, funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centrą, gydyklas: fizioterapijos skyrius, vonių ir purvų skyrius, baseino ir pirčių komplekso zoną, relaksacinės procedūras. Gydyklose pamatysime, kaip ruošiamas purvas procedūroms. Grįždami užsuksime į vaikų kambarį. (trukmė apie 60 min.).

Vidaus medicininio audito skyriaus veiklos Eglės sanatorijoje pristatymas (trukmė apie 60 min.). Skyriaus įsteigimo istorija. Vidaus audito nepriklausomumo užtikrinimas, vidaus audito funkcijos, komanda. Vidaus audito veikla – nepageidaujamų įvykių stebėsena, neatitikčių stebėsena, planiniai ir neplaniniai medicininiai auditai (pro aktyvūs auditai). Rizikų identifikavimas ir valdymas. Įgyvendintos korekcinės ir prevencinės priemonės Sanatorijoje. Automatizuotos kontrolės sistemos. Pasidalinimas įspūdžiais prie kavos puodelio.

Susitikimo dalyvių, kurie pageidautų po jo likti sanatorijoje savaitgaliui arba norėtų pasinaudoti kitomis paslaugomis, prašome tai pažymėti registracijos formoje, paslaugoms bus pritaikyta kita kainodara. Dalyvių skaičius ribojamas.

Susitikimo laikas: 2023-06-16, 14.00 val.

Susitikimo trukmė: 2 val.

Susitikimo vieta: AB „Eglės sanatorija“, Algirdo g. 22, Birštonas.

Renginys skirtas tik VAA nariams.

CPE nesuteikiami

Turite klausimų? Rašykite administravimas@vaa.lt

Registracijos forma

Data

2023-06-16
Renginys įvyko

Laikas

14:00 - 16:00

Renginio vieta

AB "Eglės sanatorija"
Algirdo g. 22, Birštonas
Kategorijos

Renginio organizatorius

Vidaus auditorių asociacija
QR Code