Paskaita MRU studentams „Vidaus audito vaidmuo sukčiavimo rizikos valdyme“

Kviečiame MRU studentus sužinoti daugiau apie vidaus auditorių vaidmenį ir svarbą sukčiavimo rizikos valdyme.

Paskaitos metu sužinosime kas yra „Fraud“, kaip atrodo tipinis „sukčius“, kokios galimos rūšys. Taip pat aptarsime neteisėtų veiksmų tipologiją, galimas sukčiavimo kontrolės priemones bei dalinsimės būdais kaip atpažinti galimus sukčiavimo atvejus ir kaip reikėtų tokiu atveju elgtis, nagrinėsime dokumentų klastojimo, piknaudžiavimo pavyzdžius.

Paskaitoje dėstys:

Vidaus audito asociacijos Valdybos narė, Vidaus audito tarnybos vadovė, Rasa Kislovskienė, sukaupusi ilgametę auditorės patirtį viešajame sektoriuje: apie aštuonerius metus atlikdama išorės valstybinius auditus nacionalinės gynybos srities ir teisėsaugos institucijose ir pastaruosius penkerius metus atlikdama vidaus auditus teisėsaugos institucijoje.

 

 

 

 

 

 

2020-2022 metų Vidaus audito asociacijos valdybos narė, Partnerystės ir komunikacijos komiteto narė, atestuota auditorė, Gintarė Saržickienė, sukaupusi ilgametę patirtį, kaip auditorė bei vadovė energetikos ir transporto sektorių įmonėse. Gintarė, kaip Vidaus auditorių asociacijos valdybos narė, paskaitų Lietuvos universitetuose metu studentams perteikia įvairialypę vidaus audito praktinę patirtį, skatina būti proaktyviais, rinktis vidaus auditoriaus profesiją, nuolat tobulinti profesinę kompetenciją, prisitaikant prie COVID-19 pandemijos padiktuotų sąlygų.

Data

2022-05-11
Renginys įvyko

Laikas

18:00 - 20:00
Kategorijos

Renginio organizatorius

Vidaus auditorių asociacija
QR Code

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Required fields are marked *