2021 Gruodis

01Gruodis17:3019:00Paskaita KTU studentams „Vidaus audito vaidmuo sukčiavimo rizikos valdyme“17:30 - 19:00 Kauno Technologijos UniversitetasRenginiai:Paskaita

Laikas / Time

(Trečiadienis) 17:30 - 19:00

Vieta / Location

Kauno Technologijos Universitetas

Organizatorius

Vidaus auditorių asociacija

Apie renginį / About Event

Kviečiame KTU studentus sužinoti daugiau apie vidaus auditorių vaidmenį ir svarbą sukčiavimo rizikos valdyme.

Paskaitos metu sužinosime kas yra „Fraud“, kaip atrodo tipinis „sukčius“, kokios galimos rūšys. Taip pat aptarsime neteisėtų veiksmų tipologiją, galimas sukčiavimo kontrolės priemones bei dalinsimės būdais kaip atpažinti galimus sukčiavimo atvejus ir kaip reikėtų tokiu atveju elgtis, nagrinėsime dokumentų klastojimo, piknaudžiavimo pavyzdžius.

Paskaitoje dėstys:

Vidaus audito asociacijos valdybos narė, Partnerystės ir komunikacijos komiteto narė, atestuota auditorė, Gintarė Saržickienė, sukaupusi ilgametę patirtį, kaip auditorė bei vadovė energetikos ir transporto sektorių įmonėse. Gintarė, kaip Vidaus auditorių asociacijos valdybos narė, paskaitų Lietuvos universitetuose metu studentams perteikia įvairialypę vidaus audito praktinę patirtį, skatina būti proaktyviais, rinktis vidaus auditoriaus profesiją, nuolat tobulinti profesinę kompetenciją, prisitaikant prie COVID-19 pandemijos padiktuotų sąlygų.

 

 

 

 

 

 

Vidaus audito asociacijos narė, Vidaus audito tarnybos vadovė, Rasa Kislovskienė, sukaupusi ilgametę auditorės patirtį viešajame sektoriuje: apie aštuonerius metus atlikdama išorės valstybinius auditus nacionalinės gynybos srities ir teisėsaugos institucijose ir pastaruosius penkerius metus atlikdama vidaus auditus teisėsaugos institucijoje.

X