2020 Lapkritis

23LapkritisVisą dieną24Nuotoliniai mokymai: "Vidaus auditoriaus ir vadovybės (valdybos) bendradarbiavimas. Įmonės valdysenos esminiai aspektai."(Visą dieną) Nuotolinis renginys - Zoom platformaRenginiai:Mokymai

Laikas / Time

Lapkritis 23 (Pirmadienis) - 24 (Antradienis)

Vieta / Location

Nuotolinis renginys - Zoom platforma

Apie renginį / About Event

Nuotoliniai mokymai (2 susitikimai po 4 val.)

Vidaus auditoriaus ir vadovybės (valdybos) bendradarbiavimas. Įmonės valdysenos esminiai aspektai.

Vidaus audito rolė turi komunikuoti vadovybei ir priežiūros funkcijos vykdytojams nepriklausomą ir objektyvų užtikrinimą bei konsultuoti dėl organizacijos valdymo ir rizikos valdymo (įskaitant vidaus kontrolę) tinkamumo ir efektyvumo, palaikyti organizacinių tikslų siekimą ir skatinti nuolatinį tobulėjimą.

Vidaus auditas turi betarpiškai komunikuoti (remiantis atnaujintu 3 Linijų Modeliu) su kolegomis organizacijose ir priežiūros funkciją vykdančiais kolegomis – nepriklausomumas jokių būdu nereiškia izoliacijos.

Tad esminiai klausimai tampa:

  • kaip ir ką komunikuoti, kad visos suinteresuotos šalys sužinotų apie vidaus audito kuriamą vertę?
  • ko tikisi iš vidaus audito rolės aukščiausia vadovybė, valdyba?
  • kokios pagrindinės bendrovių valdysenos sąvokos ir principai, kokie valdybos, kaip kolegialaus organo, prižiūrinčio vadovybės veiklą, uždaviniai? Ir kaip prie šių uždavinių pasiekimo gali ir turi prisidėti vidaus audito funkcija?
  • kokie turi būti bendrovės vadovybės – Audito komiteto – Vidaus audito skyriaus – Valdybos atsakomybės ir santykiai?

Artėjant periodui, kuomet vidaus audito rolė turi atsiskaityti vadovybei / valdybai apie pasiektus tikslus, Vidaus auditorių asociacija organizuoja mokymus (2 nuotoliniai pusės dienos susitikimai) 2020 m. lapkričio mėn. 23 ir 24 d. (13:00-17:00 val.) „Vidaus auditoriaus ir vadovybės (valdybos) bendradarbiavimas. Įmonės valdysenos esminiai aspektai“.

Mokymų lektorius – Nerijus Datkūnas – įmonių valdymo profesionalas, strategijos, bendrovių valdysenos ir įmonių finansų konsultantas, lektorius. UAB „Finance United“ partneris. Paskutinius 2 metus buvo „Lietuvos pašto“ ir Invegos valdybos pirmininkas, taip pat turi virš 10 metų valdybos nario patirties įvairiose valdybose. Nerijus 9-erius metus vadovavo mobiliojo ryšio operatorės „Omnitel“ finansams, iki tol 8-erius metus ėjo finansų vadovo pareigas „Utenos trikotaže“. Taip pat jis yra „Finansų analitikų asociacijos“ valdybos narys (nuo 2013 m.), buvęs prezidentas (2017-2019).

Mokymų metu praktiniais pavyzdžiais bei įžvalgomis apie vadovybės ir Audito komiteto sąveiką dalinsis kviestinis svečias – AB „Lietuvos paštas“ Teisės departamento vadovė Gabija Kuncytė.

 

Laikas: 2020 m. lapkričio 23 ir 24 d., 13:00 val. – 17:00 val.

Kaina: VAA nariams – 150 Eur, kitiems norintiems dalyvauti – 180 Eur.

Vieta: Online, Zoom platforma

Už dalyvavimą mokymuose suteikiama 7 CPE.

 

Kilus klausimams, kreipkitės į Nomedą Patackienę el. paštu nomeda.patackiene@vaa.lt

 

Visus norinčius dalyvauti mokymuose kviečiame registruotis iki 2020 m. lapkričio 22 d.

X