2020 Vasaris

25Vasaris9:0017:00“Kaip “parduoti” audito išvadas vadovui ir įgalinti jį veikti”9:00 - 17:00 RATONDA Centrum Hotels, A. Rotundo g. 1, VilniusRenginiai:Mokymai

Laikas / Time

(Antradienis) 9:00 - 17:00

Vieta / Location

RATONDA Centrum Hotels

A. Rotundo g. 1, Vilnius

Apie renginį

Mokymų programos trumpas aprašymas

Atlikti įmonės veiklos srities auditą nepakanka. Yra rizika, kad nustatytos tobulintinos vietos ir siūlymai kaip jas keisti liks tik ataskaitoje. Siekiant to išvengti, patartina vadovautis tam tikromis taisyklėmis ir metodikomis, kurių būtina laikytis, pristatant savo išvadas ir pasiūlymus įmonės vadovams ir/ar kitiems suinteresuotiems asmenims, kad šie norėtų keisti ir keistis. Su šiomis taisyklėmis bei metodikomis ir bus supažindinama, kartu formuojant praktinius jų pritaikymo įgūdžius. Mokymuose pateikiamos praktinės interaktyvios užduotys, suteikiančios žinias ir formuojančios įgūdžius. Užduočių atlikimas yra analizuojamas, suteikiant grįžtamąjį ryšį.

 

Temos mokymuose

  • Žmonių tipologija ir jos įtaka informacijos priėmimui;
  • Kaip pateikti informaciją skirtingų tipų žmonėms, kad jie išgirstų;
  • Nuostatos ir jų įtaka informacijos priėmimui;
  • Klausimai, padedantys susikalbėti;
  • Vadovo įtraukimas į problemų svarstymą ir galimybių paiešką;
  • Gynybinės reakcijos ir jų valdymo būdai;
  • Konstruktyvus susikalbėjimas ir supratimo įgūdžiai;
  • Įžvalgos ir idėjos kaip sustiprinti bendradarbiavimą ir pagerinti komunikaciją.

 

LEKTORĖ: Jurgita Čičelienė

„Turiu 15 metų praktinės pardavimo, mokymų vedimo, vadovavimo patirties. Tarptautinis koučingo sertifikatas ir nuolatinės sesijos su klientais išmokė kitaip nei teoriškai suprasti žmones, mokėti susikalbėti su skirtingo tipo žmonėmis, pateikti informaciją skirtingo lygio vadovams.

Įmonės, kuriose augau kaip pardavėja, lektorė ir vadovė – UAB NORD/LB gyvybės draudimas; UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas; SEB bankas, UAB SEB gyvybės draudimas, ERGO Insurance SE.“

 

KAINA: 100 EUR (VAA nariams) / 150 EUR (ne VAA nariams)

Už mokymus skiriami 7  CPE

Už renginio organizavimą atsakinga Gintarė (mokymai@vaa.lt)

Registracijos forma

DALYVIO KEITIMO, DALYVAVIMO ATŠAUKIMO IR PINIGŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

1. Renginio dalyvio vardas ir pavardė gali būti keičiami iki renginio dienos. Priklausomai nuo pasikeitusių asmenų, gali didėti renginio kaina (pvz., mokymuose ketinusį dalyvauti Vidaus auditorių asociacijos narį keičia ne narys).

2. Jeigu dalyvavimas renginyje atšaukiamas likus ne mažiau kaip 30 kalendorinėms dienoms iki renginio pradžios, grąžinama 80% sumokėto dalyvio mokesčio.

3. Jei dalyvavimas renginyje atšaukiamas likus ne mažiau kaip 5 kalendorinėms dienoms iki renginio pradžios, grąžinamas 50% sumokėtas dalyvio mokestis.

4. Jei dalyvavimas atšaukiamas likus 4 ir mažiau kalendorinėms dienoms iki renginio, dalyvio mokestis negrąžinamas.

5. Dalyvio keitimas ar mokesčio gražinamas vykdomas el. paštu info@vaa.lt gavus laisvos formos prašymą.

X