2021 Spalis

14Spalis13:0014:30ASD: Tarptautinė praktika. Ką vidaus auditoriai turėtų žinoti apie pinigų plovimo prevenciją (AML)?13:00 - 14:30 Nuotolinis renginys (Microsoft Teams)Renginiai:Apvalaus stalo diskusijos,Tarptautinės praktikos

Laikas / Time

(Ketvirtadienis) 13:00 - 14:30

Vieta / Location

Nuotolinis renginys (Microsoft Teams)

Organizatorius

Vidaus auditorių asociacija

Apie renginį / About Event

Western Union yra pasaulinė pinigų pervedimų lyderė, teikianti mokėjimų paslaugas gyventojams ir verslui per daugiau kaip 550.000 klientų aptarnavimo vietų esančių daugiau kaip 200 šalių ir regionų. WU taip pat vykdo mokėjimus internetu bei mobiliose platformose. Kompanija buvo įkurta 1851 metais JAV kaip telegrafo paslaugų teikėja. Po dvidešimties metų telegrafo tinklo pagrindu pradėtos pinigų pervedimo paslaugos. 2006 m. telegramų paslaugos buvo visiškai nutrauktos koncentruojantis tik ties pinigų pervedimais. Kompanija intensyviai investuoja į skaitmenines inovacijas, todėl šiandien pinigų pervedimą galima atlikti ne vien grynaisiais pinigais, bet ir internetu, mobiliuoju telefonu ir kt. 2009 m. WU įsigijo kompaniją, kuri siūlo tarptautinius mokėjimus užsienio valiutomis ir valiutos rizikos apsidraudimo sprendimus mažoms ir vidutinėms įmonėms. 2010 m. Vilniuje buvo įsteigtas WU kompetencijų centras, kuriame šiuo metu dirba daugiau kaip 2000 darbuotojų. Vilniaus kompetencijų centras yra didžiausias WU kompanijos padalinys pasaulyje.

VAA kartu su WU kviečia visus vidaus auditorius praplėsti akiratį pinigų plovimo prevencijos tema. Šioje apvalaus stalo tarptautinių praktikų diskusijoje WU atstovai dalinsis savo patirtimi audituojant šią sritį bei atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Tarptautinės praktikos ASD apima dvi dalis:

  1. Įvadinę – norintiems susižinoti kas yra AML ir kodėl šią sritį turėtų išmanyti vidaus auditoriai;
  2. Praktinę – skirtą pažengusiems žinovams, audituojantiems šią sritį.

Laikas: 2021 m. spalio 14 d. 13:00 val.

Trukmė: ~1,5 val.

Susitikimo vieta: nuotolinis renginys per Microsoft Teams. Prisijungimo nuorodą atsiųsime Jums el. paštu, kuriuo registruositės į renginį.

Registracija bus paskelbta likus kelioms savaitėms iki renginio pradžios.

Renginys skirtas tik VAA nariams.

Suteikiami 2 CPE.

 

Kontaktai:

Jei kiltų klausimų, skambinkite Gintarei Saržickienei tel. +370 622 33193.

Registracijos forma

X