2021 Gegužė

28Gegužė9:0011:00ASD: Tarptautinė praktika. IT ir kibernetinės saugos auditai9:00 - 11:00 Nuotolinis renginys (Microsoft Teams)Renginiai:Apvalaus stalo diskusijos

Laikas / Time

(Penktadienis) 9:00 - 11:00

Vieta / Location

Nuotolinis renginys (Microsoft Teams)

Organizatorius

Vidaus auditorių asociacija

Apie renginį / About Event

Kviečiame registruotis į tarptautinių praktikų apvalaus stalo diskusiją IT ir kibernetinės saugos auditų tema.

Nasdaq – didžiausia vertybinių popierių prekybos technologijų, vertybinių popierių kotiravimo ir informacijos paslaugų tiekėja visuose šešiuose žemynuose. Nasdaq paslaugų portfelyje – diversifikuoti sprendimai, leidžiantys klientams planuoti ir optimizuoti verslą, įgyvendinti verslo vizijas. Nasdaq technologijos – nepamainomas skaidrumą ir supratimą šiuolaikinėse pasaulio kapitalo rinkose užtikrinantis instrumentas. Nasdaq – tai pirmoji elektroninė vertybinių popierių birža pasaulyje, šiuo metu 50 šalių valdanti 90 biržų, kuriose sudaromas maždaug vienas iš dešimties vertybinių popierių sandorių pasaulyje. Nasdaq kotiruojama daugiau kaip 3800 bendrovių, kurių rinkos kapitalizacija viršija 11 trilijonų JAV dolerių, Nasdaq paslaugomis naudojasi beveik 18 000 verslo klientų. Kompanija šiemet šventė savo 50 metų jubiliejų!

„Nasdaq Vilnius Services“ Vilniuje pradėjo veikti 2015 metų pradžioje. Tai yra Nasdaq Technologijų ir verslo kompetencijų centras, kuriame dirba informacinių technologijų, vertybinių popierių biržų prekybos, apskaitos ir atsiskaitymų operacijų, finansų apskaitos ir valdymo, multimedijos, kibernetinio saugumo ir kitų sričių profesionalai, teikiantys paslaugas Nasdaq grupės įmonėms bei klientams Europoje, JAV ir Azijoje.

Iki susitikimo kviečiame susipažinkite su trumpu Nasdaq video pristatymu:
https://www.nasdaq.com/videos/rewrite-tomorrow-no-end-card
https://www.nasdaq.com/rewritetomorrow/#/

 

Patirtimi dalinsis Nasdaq IT audito direktorius Linas Laucius.

15+ metų darbo patirtis IT ir Kibernetinės saugos srityse.  Pastaruosius  penkerius  metus dirba kompanijoje Nasdaq, kurioje atlieka IT ir informacinės saugos auditus. Ankstesnė patirtis Lietuvos Valstybiniame sektoriuje bei tarptautinėse kompanijose CSC (dabar DXC.technology) ir Western Union.

Linas Laucius yra ISACA  narys, sertifikuotas IT auditorius, Informacinės saugos  valdymo ir Informacinių sistemų rizikos valdymo profesionalas (CISA, CISM, CRISC).

Diskusijos metu Linas Laucius pasidalins savo patirtimi apie IT auditų planavimą ir vykdymą kompanijoje Nasdaq. Taip pat pateiks įžvalgas, kuo IT auditas yra ypatingas tarptautinėse kompanijose. Na ir žinoma, padiskutuosime su kokiais iššūkiais tenka susidurti kasdieninėje veikloje, aptarsime būdus, kaip tuos iššūkius išspręsti.

 

Laikas: 2021 m. gegužės 28 d. 9:00 val.

Trukmė: ~2 val.

Susitikimo vieta: nuotolinis renginys per Microsoft Teams. Prisijungimo nuorodą atsiųsime Jums el. paštu, kuriuo registruositės į renginį.

 

Susitikimo programa:

9.00 – 9.15 Nasdaq veiklos pristatymas

9.15 – 10.40 IT ir kibernetinės saugos auditų praktika tarptautinėje kompanijoje

10.40 – 11.00 Klausimai/Diskusija

 

Renginys skirtas tik VAA nariams.

Suteikiami 2 CPE.

 

Kontaktai:

Jei kiltų klausimų, skambinkite Gintarei Saržickienei tel. +370 622 33193.

Registracijos forma

Registracija vyksta iki 2021 gegužės 26 d. imtinai.

X