2021 Birželis

15Birželis15:3017:00ASD: „3 metai po BDAR įsigaliojimo: ko galbūt / tikrai nežino vidaus auditoriai?“15:30 - 17:00 Nuotolinis renginys - Zoom platformaRenginiai:Apvalaus stalo diskusijos

Laikas / Time

(Antradienis) 15:30 - 17:00

Vieta / Location

Nuotolinis renginys - Zoom platforma

Nuotolinis renginys - Zoom platforma

Organizatorius

Vidaus auditorių asociacija

Apie renginį / About Event

PROGRAMOS APRAŠYMAS

Kiekviena organizacija tvarko asmens duomenis. Vienoms organizacijoms lengvai sekasi tai daryti, kitoms kyla daug iššūkių ir neaiškumų įgyvendinant BDAR.

Kyla paprastas klausimas – kodėl taip yra? Kuo skiriasi šių organizacijų elgesys?

Kai organizacijose nėra aiškaus tikslo, aiškių procedūrų, tuomet darbuotojai nežino, kaip elgtis su asmens duomenimis. Kai su BDAR yra “perlenkiama lazda”, tai tikslas tampa biurokratiniu, procedūros per sudėtingos, prarandamas ryšys su darbuotojais ir klientais.

Organizacijose, kuriose vyrauja aukšto pasitikėjimo kultūra, yra radusios balansą, kaip protingai ir atsakingai tvarkyti asmens duomenis.

Todėl, šioje apskritojo stalo diskusijoje (ASD):

  1. panagrinėsime tokių organizacijų sėkmės formulę giliau;
  2. susipažinsime su keturių žingsnių taisykle, kuri įgalina visus darbuotojus –  specialistus, duomenų apsaugos pareigūnus bei vidaus auditorius, BDAR paversti viena iš priemonių, kuri padeda pasiekti sėkmingų rezultatų savo kasdieniniame darbe;
  3. sužinosime, kokios yra naujausios tendencijos Europoje, dėl tvarkytojų ir subtvarkytojų auditų.

PRANEŠĖJAI:

Gabija Kuncytė – sertifikuota duomenų apsaugos pareigūnė ir BDAR ekspertė (ECPC-B DPO), Mastrichto universiteto Europos Duomenų apsaugos ir Kibernetinės Saugos Centro diplomantė (Maastricht European Centre on Privacy and Cybersecurity).

Gediminas Sakalauskas – Praeventi įkūrėjas, mokymų treneris, sertifikatai (pvz. Train the Trainer, STORYGYM ir pan.). Virš 10 metų patirtis su nuotoliniais ir gyvais mokymais.

ASD DATA: 2021-06-15 d. 15:30-17:00 val., už dalyvavimą suteikiamas 1 CPE

ASD VIETA: ZOOM platforma.

REGISTRACIJA: iki 2021-06-13 imtinai.

KILUS KLAUSIMAMS KREIPTIS  nomeda.patackiene@vaa.lt

 

Renginys skirtas tik VAA nariams.

Suteikiamas 1 CPE.

X