Konkurencijos teisės atitikties vertinimas. Į ką atkreipti dėmesį vidaus auditoriams.

Vidaus auditorių asociacijos seminaras: Konkurencijos teisės atitikties vertinimas. Į ką atkreipti dėmesį vidaus auditoriams.

Konkurencinga rinka gali padidinti vartotojų gerovę, paskatinti ekonomikos augimą, teigiamai paveikti bendrą ekonominę gerovę. Organizacijas konkurencija skatina tapti inovatyviomis, didina jų produktyvumą.  Veiksminga konkurencija ypač naudinga vartotojams – dėl didesnės pasirinkimo galimybės, mažesnių kainų ir geresnės prekių bei paslaugų kokybės. Dėl konkurencijos teisės pažeidimų žalos gali patirti ne tik vartotojai, bet ir ūkio subjektai, kuriems, atlikus tyrimą, gali būti skiriamos sankcijos ir baudos. Susitikimo metu aptarsime konkurencijos teisės atitikties vertinimą ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį vidaus auditoriams, siekiant išvengti organizacijų konkurencijos teisės pažeidimų bei su jais susijusių sankcijų ir baudų.

Darbotvarkė:

15:00-15:30 Organizacijos, kurioms konkurencijos teisė yra aktualiausia. Organizacijų valdysenos, rizikų valdymo ir vidaus kontrolės geros ir blogos praktikos pavyzdžiai konkurencijos teisės atitikties srityje. Pranešėjas – Konkurencijos tarybos vyresnysis patarėjas Elonas Šatas.

15:30-16:00 Atitikties konkurencijos teisės reikalavimams praktika vidaus auditorių akimis. Pranešėja – Laura Garbenčiūtė-Bakienė, ACCA, CIA, CRMA, QIAL.

16:00-16:30 Seminaro dalyvių klausimai.

Iki gegužės 12 d. kviečiame skirti 15 minučių ir užpildyti pridėtą anoniminę anketą:

https://forms.office.com/e/Yjz3jyJkxp

Laikas: 2024 m. gegužės 21 d. 15-16:30 val.

Vieta: Martyno Mažvydo biblioteka, 501 salė.

CPE: už dalyvavimą suteikiama 1,5 CPE.

Kaina: VAA nariams nemokamai (pildoma registracijos forma), ne nariams – 30 Eur (perkamas bilietas)

Vietų skaičius ribotas, todėl prašome registruotis atsakingai.

Jei turėsite klausimų, rašykite administravimas@vaa.lt

Registracijos anketa VAA nariams


Privatumo politika:
IIA: https://vaa.lt/privatumo-politika/

Data

2024-05-21
Pasibaigęs

Laikas

15:00 - 16:30

Vieta

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Gedimino pr. 51
QR Code