2021 Lapkritis

10Lapkritis15:0017:00ASD: Tarptautinė praktika. Atitikties ir vidaus audito rolės. Kaip jos dirba kartu ir kodėl jų bendradarbiavimas yra naudingas organizacijoms?15:00 - 17:00 Nuotolinis renginys - Zoom platformaRenginiai:Apvalaus stalo diskusijos,Tarptautinės praktikos

Laikas / Time

(Trečiadienis) 15:00 - 17:00

Vieta / Location

Nuotolinis renginys - Zoom platforma

Nuotolinis renginys - Zoom platforma

Apie renginį / About Event

Ar tikrai vidaus audito ir atitikties rolės organizacijose yra nuobodžios ir formalios?  Šio seminaro metu aptarsime, kaip vidaus auditoriai ir atitikties pareigūnai dirba kartu, kaip trijų linijų modelio taikymas padeda finansų ir nefinansų sektoriaus organizacijoms siekti tikslų ir kodėl vidaus audito ir atitikties pareigūnų profesijos tampa vis svarbesnėmis ir įdomesnėmis.

 

Pristatome pranešėjus:

Audra Nariūnaitė, CIA, CFE, CISA, CHC, CHPC.  Audra studijavo psichologiją Vytauto Didžiojo, Pensilvanijos valstijos universitetuose ir turi Šiaurės Floridos universiteto Verslo administravimo magistro laipsnį (finansų specializacija). Audra dirbo įvairiose pareigose logistikos, personalo, finansų valdymo, audito ir rizikos valdymo srityse, atitikties direktore sveikatos apsaugos srityje. Prieš keletą mėnesių ji tapo pasaulinę plėtrą vykdančio startuolio Oyster atitikties direktore. Audra nuolat ieško galimybių populiarinti atitikties ir vidaus audito profesijas, diskutuoti apie tai,  kaip efektyvūs atitikties ir vidaus audito departamentai sukuria konkurencinį organizacijų pranašumą ir padeda prisitaikyti prie besikeičiančių reguliatorių ir verslo poreikių.
Dalia Vaserė, CRMA, cCAE. Dalia – ekonomikos bei inžinerijos mokslų magistrė, sertifikuota vadybos sistemų (ISO 9000, 14000, 45000) srityse, buvusi Vidaus auditorių asociacijos valdybos narė. Dalia turi dešimties metų patirtį AB „Orlen Lietuva“, vienoje iš pagrindinių Lietuvos naftos rinkos dalyvių, valdančioje vienintelę Baltijos šalyse naftos produktų gamyklą, naftotiekių ir produktotiekio tinklą, jūrinį naftos terminalą bei degalinių tinklą. Dabar Dalia – AB „Klaipėdos nafta“ vidaus audito vadovė. Ši įmonė atlieka  naftos krovinių tranzito paslaugas, operuoja gamtinių dujų terminalus –  laivą-saugyklą „Independence“ Lietuvoje bei terminalą Brazilijoje. Dalia pasidalins nefinansinio sektoriaus trijų linijų modelio taikymo sprendimais.
Vitalij Stankevic – „PayRay Bank“ Atitikties užtikrinimo vadovas. Vitalij turi profesinės patirties atitikties, bankų reguliavimo, nacionalinių ir tarptautinių teisinių reikalavimų veiksmingo įgyvendinimo pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos srityse. Vitalij užtikrino atitiktį Lietuvoje veikiančiame banke, konsultavo rinkos dalyvius atitikties ir pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos klausimais, atliko šio proceso auditus ir rengė susijusius mokymus. Jis taip pat įgijo svarbios patirties ir žinių dirbdamas Lietuvos centriniame banke. Vitalij pasidalins patirtimi, kaip finansų sektoriaus organizacijoje nustatyti procesų trūkumus bei susijusias rizikas ir rasti veiksmingas priemones, padedančias užtikrinti atitiktį reguliaciniams reikalavimams.

 

Seminaro data: 2021 m. lapkričio mėn. 10 d. 15-17 val.

 

Formatas: Zoom seminaras (nuoroda užsiregistravusiems bus atsiųsta prieš renginį).

 

Registracija prasidės kelios savaitės iki renginio ir bus galima iki lapkričio 7 d.

 

Renginys nemokamas.

Suteikiami 2 CPE.

 

Kontaktai:

Jei kiltų klausimų, skambinkite Gintarei Saržickienei tel. +370 622 33193

X