2020 Lapkritis

11Lapkritis15:0017:00ASD: "Kontrolės priemonių IT paslaugų organizacijoje auditas"15:00 - 17:00 Nuotolinis renginysRenginiai:Apvalaus stalo diskusijos

Laikas / Time

(Trečiadienis) 15:00 - 17:00

Vieta / Location

Nuotolinis renginys

Organizatorius

Vidaus auditorių asociacija

Apie renginį / About Event

Pranešėjas: Mindaugas Paulauskas / Deloitte

Mindaugas yra valdymo konsultacijų padalinio projektų vadovas, sertifikuotas informacinių sistemų auditorius. Jis turi daugiau nei 15 metų konsultacinio darbo patirties informacinių telekomunikacijų technologijų srityje. Pagrindinė Mindaugo specializacija Deloitte – su ITT vadyba ir informacijos sauga susiję projektai.

Mindaugas yra ėjęs procesų vadovo pareigas tarptautinėje telekomunikacijų bendrovėje, taip pat buvo darbo grupių, diegiančių vieningą ITT paslaugų teikimo modelį šešiose šiaurės Europos šalyse, narys, atsakingas už incidentų ir keitimų valdymo procesus (pagal ITIL).

Vadovavo IT audito, verslo procesų automatizavimo, informacinių sistemų parinkimo ir įdiegimo projektams gamybos, finansų ir draudimo, energetikos ir komunalinių paslaugų, transporto ir mažmeninės prekybos sektorių įmonėse. Taip pat yra vadovavęs lietuviškos bendrovės IT konsultacijų padaliniui, kuris teikė IT paslaugų valdymo, informacijos saugos valdymo bei verslo procesų automatizavimo konsultacijas.

 

Laikas: 15.00-17.00

Vieta: “per ZOOM programą”. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prisiregistravusiems dalyviams.

Renginys skirtas tik VAA nariams. Suteikiami 2 CPE.

 

Jei kiltų klausimų, rašykite mokymai@vaa.lt.

Registracija galima iki 2020-11-06 (imtinai)

X